|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Aktori italian Gabriel Garko ‘Bujari’ jetë nate në lokalet e Tiranës 

Aktori italian Gabriel Garko ka qëndruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, por sigurisht jo në hotel.

Ai është fotografuar në një nga klubet e natës duke qëndruar mes njerëzve dhe nuk ka preferuar zonën VIP. Gabrieli duket se ka filluar të afeksionohet me Shqipërinë pasi kjo është e disata herë që vjen, shkruan “Panorama”. Këtë herë ai do të ketë rolin e një shqiptari me emrin “Bujar” në prodhimin kinematografik “Lazarat Burning”.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja arrestimet në 24 orët e fundit të policisë Fier

Fier - Policia e Fierit kap dhe ndalon 2 shtetas të shpallur në kërkim. Ndalohet një shtetas për veprën penale "Falsifikim i monedhave" dhe shtetasi tjetër për "Dhunë në familje". Specialistët e...

Close