|E diel, Tetor 22, 2017

Aktori italian Gabriel Garko ‘Bujari’ jetë nate në lokalet e Tiranës 

Aktori italian Gabriel Garko ka qëndruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, por sigurisht jo në hotel.

Ai është fotografuar në një nga klubet e natës duke qëndruar mes njerëzve dhe nuk ka preferuar zonën VIP. Gabrieli duket se ka filluar të afeksionohet me Shqipërinë pasi kjo është e disata herë që vjen, shkruan “Panorama”. Këtë herë ai do të ketë rolin e një shqiptari me emrin “Bujar” në prodhimin kinematografik “Lazarat Burning”.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kufiri me Kosovën/ Rama: Boll u torturuam. Ja ç’do ndodhë në 1 janar

Kryeministri Rama e ka cilësuar si të papranueshme situatën në kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Sipas tij, tashmë ka ardhur...

Close