|E premte, Janar 19, 2018

Aktoria turke martuar me shqiptar (fotot) 

Aktoria turke Ebru Ozkan, e njohur me rolin e Dilaras në serialin e famshëm që u transmetua në televizionet shqiptare “Fate të Kryqëzuara”, është e martuar me një shqiptar të Maqedonisë, Ertan Shabanin.

Aktorja e njohur turke dhe djali nga Shkupi, Ertan Shabani kanё kurorёzuar dashurinё e tyre në vitin 2016 nё njё ceremoni madhështore në Turqi, shkruan Gazeta Metro

Ertani ёshtё gjithashtu aktor dhe vepron midis Shkupit dhe Stambollit. Nё njё nga kёto udhёtime ai arriti t’i vjedhё zemrёn aktores turke, pёr tё pёrfunduar me tё drejt martesёs

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
SHBA: Grupi ‘Khorasan’ më i rrezikshëm se ISIS.

USA - Zyrtarët amerikanë nuk...

Close