|E diel, Nëntor 19, 2017

Aktorja kosovare pëson aksident të rëndë 

Aktorja Shota Baraliu sot ka pësuar një aksident trafiku ku vetura e saj është dëmtuar rëndë, shkruan Kosovarja.

Sipas informatave të siguruara nga Revista Kosovarja, aktorja në fjalë ka shpëtuar dhe është mirë, mirëpo vetura e saj është dëmtuar rëndë. Në postimin e saj në rrjetet sociale ajo shkruan: “Faleminderit zot qe ma shpetove jeten…”

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Grabitja e qendrës tregtare në Fier, në pranga edhe grabitësi i dytë.

Fier - Vlorë - Policia e Vlores ka mundur të vërë në pranga njërin prej personave që grabitën qendrën tregtare në...

Close