|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Aktorja kosovare pëson aksident të rëndë 

Aktorja Shota Baraliu sot ka pësuar një aksident trafiku ku vetura e saj është dëmtuar rëndë, shkruan Kosovarja.

Sipas informatave të siguruara nga Revista Kosovarja, aktorja në fjalë ka shpëtuar dhe është mirë, mirëpo vetura e saj është dëmtuar rëndë. Në postimin e saj në rrjetet sociale ajo shkruan: “Faleminderit zot qe ma shpetove jeten…”

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Organizatat kombëtare: Nuk duam që Janullatos të përkujtojë Shën Kozmain.

         Fier - Komiteti Koordinues për Mbrojtjen dhe Zgjidhjen e Çështjes Kombëtare Shqiptare ka kërkuar të ndalohet vizita e kryepeshkopit Janullatos, i cili pritet që të dielën...

Close