|E diel, Shkurt 25, 2018

Aktorja shqiptare – Jam gati të luaj në filma erotikë (foto e video) 

Nuk kemi dëgjuar shpesh nga aktorët shqiptarë të shprehin gatishmëri që të luajnë në filma provokativë dhe erotikë.

Është aktorja Enxhi cuku e cila u bë e njohur për të gjithë me pjesëmarrjen në filmin “Femrat”, ku ajo luajti përkrah aktorit Ermal Mamaqi.

Tash ajo është bërë protagoniste në projektin e parë kinematografik horror shqiptar, “Bloodlands”.

Në emisionin “Lart e poshtë” ajo ka treguar se nuk do të refuzonte nj pjesëmarrje në filmat erotikë.

Sipas saj ajo nuk e sheh arsye që të refuzojë ndonjë rol vetëm për shkak të skenave provokative.

“Nuk ka kuptim të heq dorë nga një film apo regjisor i njohur vetëm për këtë fakt për më tepër që unë kam edhe mbështetjen e plotë të familjes dhe partnerit në rrugën që kam nisur”, deklaroi aktorja.

Enxhi konsiderohet si një prej aktoreve më seksi shqiptare.

alb365/Telegrafi/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dokle – Patriotizëm me shqiponjën poshtë by…s

Për Namik Doklen është e...

Close