|E premte, Prill 28, 2017

ALB365.COM URON GËZUAR FESTËN E FLAMURIT 

ALB365.COM  uron gjithë shqiptarët gëzuar 28 Nëntorin , festën e flamurit

Atmosfera e festave të Nëntorit nuk po ndjehet vetëm brenda kufijve të Shqipërisë por kudo ku jetojnë dhe punojnë shqiptarë.

Në Bruksel, Sheshi qendror “Grand Place” u mbush sot me qindra flamuj kuqezi.

Në festimet e komunitetit emigrant shqiptar atje nuk mund të mungonin edhe kostumet tradicionale dhe muzika shqip.

Ambasadorja jonë në Bruksel, Suela Janina, ka publikuar në Twitter nga ceremonia festive për 28-29 Nëntorin.

23535235235et5346346252353534235235235352523512341242141234

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vetëdorëzohet autori i vrasjes së dy vëllezërve në Shkodër

Vetëdorëzohet në policinë e Tiranës autori i dyshuar i vrasjes së dy vëllezërve në Postribë të Shkodrës, Aleksandër Dushaj. Pasi...

Close