|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Alba takon policin që ka bërë tatuazh fytyrën e saj (video) 

Jessica Alba ka përjetuar një befasi të këndshme gjatë vizitës që u kishte bërë disa miqve të saj.

Jashtë shtëpisë, atë e ka pritur një fans i pazakontë, i cili e kishte bërë tatuazh fytyrën e yllit hollivudian.

“Ky oficer i ëmbël ka ardhur pranë shtëpisë së miqve të mi dhe më ka ndalur të më tregojë se ka bërë tatuazh fytyrën time në krahun e tij”.

“Padyshim se është dashur ta shihja! Aq i bukur dhe interesant”, ka shkruar aktorja në përshkrimin e videos.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mësuesit për kafe, “çmenden” nxënësit dhe bëjnë të pabërën (video)

Fier - Një grup nxënësish...

Close