|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Alban Skënderaj i thyejnë vezë në kokë. (video) 

albanKëngëtari i shumëpëlqyer, Alban Skënderaj, ka qenë mysafir i Ermal Mamaqit në emisionin e tij, “6 Ditë pa Ermalin”.

Prezantuesi dhe komiku i njohur ka shfrytëzuar aftësitë e tij për të nxjerrë një Alban ndryshe nga ai që njohim.

Ata kanë kënduar këngët e Skënderajt me tekste tjera dhe krejt në fund kanë bërë lojën me thyerje të vezëve në kokë.

“Alban Skënderaj në një variant që nuk e keni pare kurrë më parë… Do ju pëlqejë, si gjithmonë… P.S. Mos i bëni këto në shtëpi!”, ka shkruar Ermali në njoftimin e tij.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/wahnaIexKS
10,432 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia gjen arsenal armësh në Shkodër

Shkodër - sekuestrohet arsenal armësh, arrestohet Ardian Fregjaj 43 vjeç. Policia sekuestrone 4 automatikë, 2 pistoleta, 1 pushkë, 1 armë...

Close