|E shtunë, Shtator 23, 2017

Anastasia Kvitko nuk di të ndalet 

Bukuroshja Anastasia Kvitko nuk ka të ndalur.

Kvitko e cila ndryshe njihet edhe si rivalja e yllit Kim Kardashian vazhdon të mahnisë me linjat e saj.

Format e saj trupore janë tejet të formësuara dhe nuk duan më shumë koment.

Në foton e fundit të publikuar nuk ka munguar ekspozimi i gjoksit gjigant dhe të pasmeve, duke zhvilluar kështu imagjinaten e meshkujve të cilët e ndjekin atë në rrjetet sociale

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gjykata e Lartë dënon me nga 200 mijë lekë gjobë Palokën dhe Ristanin

Tiranë - 400 000 lekë të reja do tu duhet t’i paguajnë kryeministrit Edi Rama dy deputetët demokratë Edi Paloka...

Close