|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Andi Lila në terapi itensive . 

andilila11-326x235Pas një dëmtimi që pësoi kohë më parë, futbollisti i kombëtares shqiptare Andi Lila është duke iu nënshtruar një terapie intensive për t’u kthyer sa më parë në formë.

Futbollisti deklaron se mezi po pret të rikthehet në fushën e gjelbërt, por për momentin është duke ndjekur një program në qendrën sportive Parma Calcio për t’u rikuperuar. Fotove të Lilës i bashkohet edhe një koment i Lorik Canës, i cili i uron shërim të shpejtë mikut të tij dhe e fton që ‘të përballen’ në fushë së afërmi. Ndeshja e ardhshme e kombëtares shqiptare pritet të mbahet në 29 Mars kundër Armenisë, në kuadër të kualifikueseve për Euro 2016 dhe shpresojmë që deri atëherë Andi Lila të jetë në formën e tij më të mirë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zaimina Vasjari shfaqet shumë seksi

Këngëtarja Zaimina Vasjari njihet për...

Close