|E shtunë, Shtator 23, 2017

Angela Martini pozon pa të brendëshme 

Modelja shqiptare njihet për ‘daljet e rrezikshme’ në publik.

Nuk kanë munguar rastet kur Angela Martini ka dal pa të brendshme, duke e mbuluar ‘zogun’ vetëm me fustan, shkruan lajmi.net.

Me një fustan shumë të hapur ajo ishte dikur në Canna dhe ky moment duket se ka mbetur në mendjen e saj.

Kjo se Angela ka hedhur një fotografi të shkëputur nga ky vend ku shihet pranë një mashkulli.

E siç duket ajo ishte prapë pa të brendshme!

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama: Shqiptarët evropianët e rinj, serbët ende ballkanasit e vjetër.

Greqi - “Krenar që bashkatdhetarët shqiptarë vepruan në mënyrë paqësore si gjatë ndeshjes me serbët në stadiumin e Beogradit ashtu...

Close