|E shtunë, Qershor 24, 2017

Angli – Skoci, përgjakën tifozët (video) 

Gjatë ndeshjes mes Anglisë dhe Skocisë (3:0), e zhvilluar në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’, ka pasur një përleshje mes tifozëve në tribunat e stadiumit Wenbley.

alb365/Express.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjarpër me dy koka në Apolloni?! (foto) https://t.co/rwq2rR64m7 https://t.co/lFxPoQQN9H
11,396 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Klosi: Partitë e vogla kërkojnë të inkriminuarit për t’i bërë deputetë .

Tiranë - Akuzat për lidhje të deputetëve të ndryshëm me botën e krimit duket se do të vijojnë edhe më rëndë...

Close