|E enjte, Dhjetor 14, 2017

Anketimi, shqiptarët pëlqejnë të pasmet. Shikojnë porrno 7,3 minuta rresht. 

149676Një shqiptar qëndron rreth 7 minuta e gjysëm duke parë pornografi, ndërsa videot e preferuara të shqiptarëve janë ata ku duket prapanica. Lajmi bëhet i ditur nga e mediat kosovare të cilat citojnë rezultatet që ka nxjerrë anketimi i bërë nga ueb-faqja më popullore me përmbajtje pornografike falas “Pornhub”, e cila Kosovën e njeh si shtet të pavarur dhe e ka përfshirë në këtë anketë të saj.

Në anketën e bërë në “Pornhub” pyetja së cilës i duhej përgjigjur ishte: Cilat shtete, qytete dhe vende mund të qëndrojnë më gjatë duke shikuar pornografi?

Dhe në këtë anketë, janë përfshirë edhe vendet, pra popujt e Ballkanit. Sa i përket shqiptarëve, si ata të Shqipërisë, po ashtu edhe ata të Kosovës, ata kalojnë mesatarisht 7 minuta e gjysmë pa ndërprerje në një faqe pornografike, çka është e barabartë me kroatët, ndërsa boshnjakët dhe serbët kalojnë rreth 7 minuta.

Por një fakt tjetër interesant që del nga kjo anketë, është se shqiptarët më së shumti i pëlqejnë videot ku në plan të parë janë prapanicat. Këtë preferencë e kanë edhe boshnjakët dhe maqedonasit, ndërsa serbët dhe kroatët më shumë i pëlqejnë gjinjtë.

Por jo vetëm kaq, por shqiptarët gjithashtu i preferojnë edhe femrat me këmbë të gjata dhe në këtë fushë qëndrojnë lartë në këtë listë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
E rrallë/ 2 motra po kthehen në gurë

Binjaket Zoe Buxton dhe Lucy Fretwell janë...

Close