|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Ankohet në polici për shrbimin e prostitutës 

Një klient ka mbetur aq i pakënaqur nga shërbimi një prostitute sa është ankuar te policia.

Burri u telefonoi oficerëve të policisë dhe u tha se kishte paguar për 30 minuta me prostitutën, por ajo i kishte dhënë vetëm 10 minuta kohë.

Raportimi i pazakontë është bërë sot në policinë e Manchester-it në Britaninë e Madhe dhe u mor vesh nga një postim në “Tuiter” i një punonjësi të policisë, i cili ironizonte seriozitetin me të cilin qytetari i kërkonte ndihmë policisë.

Por kjo nuk është e vetmja ankesë e çuditshme në policinë e Manchesterit. Në korrik, një grua i telefonoi policisë duke u ankuar se nuk e linin të hynte në palestrën e një hoteli, pavarësisht se nuk kishte kartë anëtarësimi.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Europa mundë të mbyll dyert për emigrantët

Europa mund të krijojë një sistem me roja bregdetare për të bllokuar kalimin e metëjshëm të emigrantëve në Europë. Propozimi ka ardhur nga Ministri i Jashtëm Gjerman, Thomas de Maizere,...

Close