|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Anxhela Martini çmend milanezët (foto) 

Është padyshim një nga modelet me origjinë shqiptare më të bukura dhe diçka të tillë Anxhela Martini e ka dëshmuar gjithnjë.

Kohët e fundit modelja me famë botërore ka nisur të mos jetë shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar rrallë foto. Këtë herë ajo është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me nje fustan të shkurtër të bardhë ndërkohë që ka qenë duke shëtitur qenushin e saj.

“Duke dalë më të voglin tim”, – ka shkruar Anxhela krahas fotos në Instagram.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kush ta menderosi selinë e PS-së në Bilisht?

Boshatiset selia e PS-së në Devoll. Si u fut nga dritarja nënprefekti aktual që vota e Rilindësve e përzuri nga...

Close