|E shtunë, Janar 20, 2018

Anxhela Martini të “vret” me foto 

Modelja e njohur shqipatre është duke shijuar një muaj mjalti të paharrueshëm.
Dhe kjo tregohet mjaft qartë nga foto që ka ndarë me të gjtihë në rrjetet sociale.

Angela është duke kaluar disa javë të mrekullueshme me bashkëshirtin e saj sa nga një ishull tropikal në një tjetër.

Ajo ka ndarë disa foto të hatashme ku duket tmerësisht sexy. Zakonisht postimet e Angelës të lënë pa fjalë dhe çuditërisht ajo dita ditës përmirësohet

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mbaron mbledhja, 4 ministra shkakrohen nesër

Në selinë rozë ka përfunduar...

Close