|E mërkurë, Janar 17, 2018

Anxhelina Hadërgjonaj shumë seksi 

Anxhelina padyshim që ka trashëguar bukurinë e mamasë së saj, Albërie Hadërgjonaj.

Por në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shqiptarja e cila tani jeton në SHBA shfaqet më seksi se kurrë më parë.
Në fotografinë e realizuar nga Fadil Berisha, Anxhelina ka nxjerrë në pah të pasmet e saj.

bb347077-a76f-44de-bae6-cf4e6000bc37-12840-000009d82f8deb3f_tmp

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
U zgjua jerm dhe kërceu nga kati i 7-të, ja çfarë i ndodhi…

Djaloshi nga Skocia, Kalum Ferni,...

Close