|E mërkurë, Prill 26, 2017

Aplikacioni – ‘Çmendet’ Facebook: Si të bëni seks me ‘miqtë’ 

Ditët e sotme, janë të shumtë ata që përdorin rrjetet sociale: Twitter, Instagram, e mbi të gjitha Facebook, për të bërë miqësi të reja dhe pse jo, edhe për të gjetur dashurinë…por jo vetëm.

Me sa duket, interes ka ngjallur pikërisht rrjeti sojlia më i madh në botë me aplikacionin “Bang with friends”, që siç mund ta kuptoni edhe nga emri, ju lejon të bëni seks me kontaktet tuaja në Facebook.

Që kur është lëshuar në vitin 2013 e deri tani, App ka bërë një goxha rrugë duke numëruar mijëra përdorues aktivë nga mbi 100 vende të ndryshme, të cilët dëshirojnë të gjejnë “miq për në shtrat” me një klikim.

Si funksionon? Mjafton të hyni në aplikacion, përzgjidhni kontaktet me të cilët do të doni të keni një raport dhe më pas ju mbetet vetëm të prisni. Pasi të dërgoni mesazhin, do të merrni një njoftim nga ana e atyre që iu kthejnë ‘interesin’. Identiteti do të zbulohet vetëm nëse personi tjetër iu kthen interesin dhe sapo të vijë lajmërimi, aplikacioni do iu dërgojë të dyve një njoftim dhe do të jetë e mundur të çatoni.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Partia Socialiste: Ka pasur takime dhe jo konflikt https://t.co/cRppB32jSw https://t.co/oVN4gWwHrn
11,477 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Lumi Gjanica vazhdon të ndotë e të vrasë (video e fotot)

Fier - Lumi i Gjanicës përvec ndotjes nga ujërat e zeza dhe mbetjet urbane, tashmë është i ndotur edhe me...

Close