|E shtunë, Tetor 21, 2017

Apolonia ngre ekipin B. 

apolonia-dinamo-2-1-diop     Fier – Ekipi i Apolonisë nuk do të jetë i vetëm në futbollin shqiptar si ekip, sepse fierakët do të përfaqësohen edhe nga ekipi B. Kjo skuadër është projektuar që marrë pjesë në të sezon të ri futbollistik, ku do të përbëhet kryesisht nga lojtarët e rinj që nuk do gjejnë hapësirat e nevojshme për të luajtur në skuadrën e parë. Gjithashtu në skuadër do të luajnë kryesisht lojtarë të rinj, të cilët do të vijnë direkt nga akademia. Kujtojmë që para sezoni, fierakët krijuan edhe ekipin e femrave në futboll, duke u përfaqësuar kështu në të gjitha nivelet e futbollit në Shqipëri. Skuadra e parë po bën një merkato të kujdesshme në afrimin e elementëve cilësorë. Ku prioritet është ruajtja e grupit.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ora ndërrohet në tetor, ja pse ndodh

​Llogaritja verore e kohës po shkon drejt fundit dhe njerëzit së shpejti do të kenë mëngjese më të ndritshme dhe...

Close