|E enjte, Shkurt 23, 2017

Arbana Osmani ‘krruan brirët’ me portalet 

Albana Osmani ka preferuar që të jetë provokative në përshkrim dhe jo në daljen e saj në fotografinë e publikuar së fundmi.

Bukuroshja super seksi u shfaq elegante në një bluzë rozë me taka të larta po ashtu rozë dhe me pantollona të zeza.

Përkundër faktit se nuk provokoi me veshjen e saj duke ekspozuar linjat, bukuroshja që shfaqet me flokun mjaft mirë të kuruar, duket se ka preeruar të thumbojë mediat, shkruan Telegrafi.

“Klikoni për të kuptuar brendet”, ka shkruar bukuroshja në rrjetin social Instagram. Ajo si duket ka thumbuar portalet që shkruajnë për të, duke aluduar se atyre u intereson vetëm klikimeve.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fieraku Ermal Meta – Vendi i 3 në Sanremo (video)

Itali - Kantautori shqitpar Ermal Meta me këngën e tij “Odio le favole”, Urrej përrallat renditet në vendin e tretë...

Close