|E hënë, Korrik 24, 2017

Arben Ahmetaj/ Detaje nga aksidenti 

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është transferuar në Shkup.

Nga spitali i Kumanovës bënë me dije se Ahmetaj ka dëmtime në mushkri dhe pjesën e femurit duke bërë që të kërkoje trajtim më të specializuar në Shkup.

“Arben Ahmetaj është tani duke transferuar nga Spitali i Kumanovës në Shkup pasi ka frakturë të femurit dhe problem me mushkritë. Nuk ka rrezik për jetën”, bëjnë me dije burime për Albeu.com.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rita Ora me veshje sexi

Rita Ora ka vërtetuar se ka veshjet më seksi në skenën e showbizit teksa është fotografuar mbrëmjen e së premtes...

Close