|E enjte, Qershor 22, 2017

Ardit Gjebrea festone ditelindjen me torte berati. 

10257471_1433586426903484_7949127191224413959_n    Berat – Këngëtari dhe prezantuesi Ardit Gjebrea ka festuar ditën e lindjes mesnatën e së premtes duke u gdhirë e shtuna. Ai ka qenë në Skrapar një natë më parë, ku bashkë me ambasadorin Arvizu, Kryeparlamentarin Meta dhe shumë miq e të afërt kanë ushtruar sportin e rafting në kanionet e lumit Osum.

Në një foto të postuar nga vetë ai, Gjebrea thotë se kjo është torta e parë e ditëlindjes në jetën e tij, që i është bërë në Berat, ndërsa ndërkohë, është duke festuar në Skrapar. Ai ndihet i lumtur për arritjet e deri më tanishme dhe shprehet se ka motive të forta për të jetuar ende.

“Ja edhe torta, për herë të parë në jetën time një tortë ditëlindjeje e bërë në Berat. Sonte po festoj në Skrapar. E ndiej veten të bekuar për familjen që kam, për miqtë e shtrenjtë që ndaj gëzimet dhe hallet e mija, për kolegët dhe bashkëpunëtorët që djersisim bashkë, për të gjithë ju që më keni dhuruar dashurinë dhe forcën. Motiv i fortë të jetoj akoma!”, është diçitura e fotos të publikuar disa orë më parë nga Gjebrea.

 Në i urojmë edhe shumë vite të lumtura e përvjetore të tjera, si ky 51 vjetor, mes miqsh, familjarësh, kolegësg e dashamirësish.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rrahmani – S’ia kemi frikën as danimarkës dhe as Portugalisë

Amir Rrahmani është i bindur se kombëtarja kuqezi do të nxjerr rezultate pozitive në ndeshjet ndaj Danimarkës dhe Portugalisë. Të...

Close