|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Ariana Grande tatuazh për viktimat e Manchester-it 

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka bërë diçka shumë të bukur për nder të të gjithave viktimave në Manchester.

Ariana ka gdhendur një tatuazh të ri  në trupin e saj. Gjatë fundjavës, këngëtarja 23-vjeçare thuhet se ka bërë një tatuazh një bletë, simbol për qytetin e Mançesterit. Ariana dhe anëtarët e ekuipazhit nga turneu u takuan me artistët lokalë të tatuazhit prapa skenës gjatë koncertit të përfitimeve “One Love Manchester” që u zhvilluar të dielën. Përveç Ariana’s, njerëzit anembanë Anglisë po bëjnë tatuazh në formë të bletës, dhe artistë të shumtë po premtojnë të japin para për familjarët e viktimave.

Kjo ishte një natë emocionale për të gjithë. Ajo i tha miqve pas koncertit: “Kjo ishte gjëja më e vështirë ndonjëherë. Unë vetëm duhet të shkoj në shtëpi tani. ” Por ajo nuk do të kthehet në Shtetet e Bashkuara vetëm sapo ajo është duke rifilluar turneun e saj nesër në Paris, sipas një burimi të ekuipazhit.

Ylli i njohur ka mbyllur koncertin në Manchester me një interpretim të fuqishëm të Over The Rainbow

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kruazierat me turistë braktisin Turqinë për Sarandën. A munden?

Mungesa e stabilitetit pas grushtit...

Close