|E diel, Mars 26, 2017

Arkani është gjallë, është fotografuar në koncertin e Cecës (foto) 

Krimineli i njohur serb Zheljko Razhnjatovic i njohur si Arkani është pa dyshim një nga figurat më të tmerrshme që ka njohur ndonjëherë Ballkani.

Vdekja e tij në vitin 2000 ishte shumë e mistershme dhe ende sot mbetet enigmë se si është e mundur që nuk u dhanë asnjëherë detaje për vdekjen e tij, madje edhe vetë bashkëshortja e tij Ceca nuk kishte lejuar që ta shikonte askush trupin e tij të pa jetë, madje as fëmijët.

Shumë teori konspirative bëjnë të dyshohet se ai mund të jetë ende gjallë diku, dhe se vdekja e tij mund të ketë qenë vetëm një sajesë.

Dyshimet e tepërta i rrisin disa fotografi të realizuara në një nga koncertet e këngëtares Ceca, të mbajtur në “Top Hill” në Budvë të Malit të Zi, me datë 14 gusht të këtij viti, të cilat shfaqin një person i cili në dukje ngjason tmerrësisht me kriminelin e njohur.

Në fotografitë e siguruara nga Telegrafi shihet qartë se një nga personat e pranishëm ngjason aq shumë me të, sa që cilësohet si sozia e Arkanit.

Pak metra larg atij burrit e pranishme ka qenë edhe vajza e këngëtares Ceca, Anastasija Razhnjatovic, gjë që ngrit edhe më tepër dyshimet se Arkani mund të jetë ende gjallë larg syrit të mediave, por gjithnjë afër familjarëve në mënyrë diskrete.

I çuditshëm vazhdon të jetë fakti edhe se Ceca për 16 vite pas ‘vdekjes’ së ish-bashkëshortit nuk është parë asnjëherë në shoqërinë e ndonjë mashkulli tjetër, apo të ketë qenë në ndonjë lidhje dashurie.

Teoritë konspirative sillen vërdallë, teksa mediat serbe vazhdojnë hulumtimet mbi identitetin e tij, apo mos ndoshta është vetë Arkani? /Telegrafi

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Nis dhënia e lejeve biometrike për emigrantët https://t.co/6ST8767gP0 https://t.co/wQZ3JWqq5A
4,628 people follow ALB365
Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic eka_adit Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Meta letër Nishanit – “Të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare “

Tiranë - Ilir Meta i ka kërkuar Presidentit Bujar Nishani sot që të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare për arrestimin...

Close