|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Arrestohet 28 vjeçari në kërkim 

Fier – Kapet i kërkuari për “Trafikim të lëndëve narkotike” i dënuar me 5 vite burg.

Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Divjakë, kapën dhe ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim:

-Aranit Arapi, 28 vjeç, banues në fshatin Kryekuq, Lushnje.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë me Vendim e datës 23.11.2007, e ka dënuar me 5 vjet burg për veprën penale të ”Trafikimit të lëndëve narkotike” parashikuar nga Neni 283/a/2 i Kodit Penal.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Familjarët e Ermal Hoxhës, arrestimi si qëllim i diskriminimit të Enver Hoxhës.

Tiranë - Ilir dhe Teuta Hoxha, i biri dhe nusja e diktatorit Enver Hoxha kanë reaguar nëpërmjet një prononcimi për shtyp mbi arrestimin e Ermal Hoxhës, djalit të tyre. DEKLARATA...

Close