|E enjte, Qershor 29, 2017

Arrestohet 33 vjeçari, kapet me afro 4 kg canabiss 

Mallakastër – Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Mallakastër kanë goditur një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së narkotikëve.

Sekuestohen 3.7 kg lëndë narkotike Cannabis Sattiva.Arrestohet në flagrancë poseduesi, shtetasi Klemend Zeqaj, 33 vjeç, banues në fshatin Dukas, Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi nga kontrolli i ushtruar në banesën e tij i’u gjet e sekuestrua në cilësinë e provës materiale 3.7 Kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga Neni 283/1 i Kodit Penal.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Skandali/ Mjeku Igli Kokalari – Policia e Fierit më mban 5 orë në ‘arrest’ si hajdut i makinës sime

Policia e akuzon për vjedhjen e automjetit të tij. Incidenti që i shkaktoi shoqërimin në komisariat për 5 orë, i...

Close