|E martë, Maj 23, 2017

Arrestohet avokat Preng Lleshaj 

Tiranë – Arrestohet avokati Preng Lleshaj, akuzohet për ushtrim dhe ndikim të paligjshëm ndaj personave që ushtrojnë funksione publike

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Detyrim paraqitje për baban që u denancua për dhunë nga i biri https://t.co/U6qwyRNKLf https://t.co/65rnz6BGpS
11,451 people follow ALB365
Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie Twitter Pic INBUEX Twitter Pic DPtw09
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dosja e pahapur e ligjit të dosjeve

Nga AFRIM KRASNIQI - Rreth 10 muaj më parë parlamenti miratoi ligjin nr. 45/2015 Për të drejtën e informimit për...

Close