|E hënë, Korrik 24, 2017

Arrestohet avokat Preng Lleshaj 

Tiranë – Arrestohet avokati Preng Lleshaj, akuzohet për ushtrim dhe ndikim të paligjshëm ndaj personave që ushtrojnë funksione publike

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Festohet festa e “Pazari I Roskovecit” (fotot) https://t.co/vMBfiEUfEw via @wwwalb365com
11,311 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Noizy: Heq dorë nga muzika nëse kamerat e sigurisë nuk dëshmojnë versionin tim për sherrin

Gjatë një ndërhyrjeje në emisionin “Opinion”, Noizy kërkoi me ngulm dhe bëri thirrje që xhirimet e kamerave të sigurisë të...

Close