|E hënë, Shkurt 20, 2017

Arrestohet fieraku, kërkohej për trafik femrash 

Një 35-vjeçar nga Fieri i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë së Tiranës.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se specialistët e seksionit të Trafiqeve të Paligjshme pranë Drejtorisë Vendore të Policise Tiranë kanë arrestuar në ambjentet e një bar kafeje në rrugën  “Sulejman Delvina” shtetasin Rezart Merkaj, lindur dhe banues në Fier.

Sipas policisë, ky shtetas ishte i shpallur në kërkim pasi Prokuroria  pranë Gjykates së Shkallës parë Tiranë ka dërguar urdherin e dates.17.06.2016 për ekzekutimin e vendimit penal datë 16.06.2016 të Gjykatës Shkallës Shkallës së Parë Krimeve të Rënda Tiranë, e cila ka caktuar masen e sigurise “Arrest me burg” për Veprën Penale të “Trafikim i personave te rritur”.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
UÇK – ja “zbarkon” në Japoni

Shumica janë të njoftuar me lojën e njohur si Paintball. Fjala është për një lojë të popullarizuar, kushtimisht strategjike, që...

Close