|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Arsenal kërkon sulmuesin e Celticut 

Arsenali është duke e kërkuar sulmuesin e Celticut, Moussa Dembele

Sipas tabloidit britanik, The Sun, skautët e Arsenalit e kanë vëzhguar nga afër sulmuesin e Celticut në ndeshjen ndaj Manchester Cityt.

Ish sulmuesi i Fulhamit në këtë takim kishte shënuar dy gola, derisa ndeshje ishte mbyllur basar 3:3, përcjell Express.

The Sun shkruan se Arsenali do të tentoj ta transferoj Dembelen, për të cilin interesim kanë shfaqur edhe Real Madrid dhe Bayern Munich.

alb365/Express/

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shkelën rregullat e qarkullimit, i hiqet patenta Bogdanit dhe Spahiut.

Tiranë - Bllokut të gjobave të Policisë Rrugore nuk i kanë shpëtuar as emrat e njohur dhe personalitetet e ndryshme në vendin tonë. Masat e ndërmarra së fundmi nga forcat...

Close