|E martë, Janar 24, 2017

Arrestohet 42 vjeçarja, trafikonte heroinë në autobuzin Fier – Athinë 

Policia kufitare e Janinës arrestoi një 42-vjeçare shqiptare pasi tentoi të trafikonte në shtetin grek disa doza heroine.

Sipas mediave greke, shqiptarja po udhëtonte me autobusin e linjës Fier-Athinë dhe gjatë kontrollit doganor në Kakavije shfaqi shenja nervozizmi.

Pas kontrollit fizik nga policia greke, 42-vjeçares iu gjet 55 gram heroinë e fshehur në trup.

Destinacion i saj ishte Athina, ndërsa iu konfiskua edhe një celular.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arrestoi 2 shtetas https://t.co/xGOyMYV2m4 https://t.co/NOTO8ZuI1p
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Më thuaj çfarë makine ke të të them sa besnik je

Pabesia është e lidhur me markën e automjetit ju përndjek "keq" në një pjesë të një marrëdhënie. Të paktën kështu pretendon një vend si britanikët në takim pas kryerjes së...

Close