|E diel, Korrik 23, 2017

Atë që se bënë bashkia e bënë LSI-a 

Fier – LSI ne Fier feston 12 vjetorin e krijimit.  Nje menyre tjeter e kane festuar 12 vjetorin anetaret e kesaj force politike dhe forumi rinor I saj, pune ne komunitet. LRI e LSI kane pastruar varrezat e deshmoreve ne Fier, lyen pemet me gelqere dhe mbollen 12 peme.

Mori pjese Petrit Vasili, Robert Bitri etj

Petrit Vasili dha deklarate per median. Nder te tjera ai ka theksuar se – Duhet te jemi solidar ne atdheum e perbashket. Jemi per nje politike ne sherbim te popullit. LRI po bene nje veprim qe duhet ta kishin ber te tjeret kohe me pare. Te thellojme pergjegjesine sociale eshte kjo qe qytetaret presin nga ne politikanet

vlcsnap-2016-09-06-12h48m21s129

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
KLSH – Tatimet 117 milionë dollarë dëme

Tiranë -  Një raport i Kontrollit të Lartë të Shtetit  hedh dritë mbi dështimin arbitrar të Tatimeve dhe Doganave në...

Close