|E enjte, Mars 30, 2017

Audi i verdhë – Prangoset në Greqi shoferi i bandës shqiptare 

Arrestohet në Greqi shoferi i bandës së “Audit” të verdhë e cila për disa ditë me radhë radhë në janar të këtij viti shkaktoi vjedhje e panik në rrugët e provincat e zonës verilindore të Italisë.

Bëhet fjalë për një 36-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Arrestimi i tij vjen pas 8 muajsh ndjekje.

Mediat italiane raportojnë se shqiptari u kap nga policia e Venecias në kufirin midis Shqipërisë dhe Greqisë.

Makina e vjedhur në Milano me 26 dhjetor 2015, ishte gjithmonë në gjendje për ti shpëtuar policisë, derisa sa u gjet e djegur mes komunave One’ di Fonte dhe Asolo të Trevizos.

Tre shqiptarët udhëtonin me të me shpejtësi 270 km në orë duke shkaktuar dhe një aksident rrugor ku gjeti vdekjen një shtetase ruse.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/sWM7U77R7D https://t.co/3oixT16cFl
4,029 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill Twitter Pic rafael_k
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dule e Idrizi kushte mazhorancës

Teksa reforma zgjedhore sapo ka filluar, dy parti të rëndësishme parlamentare të lidhura ngushtë me minoritetet dhe lobet greke, PDIU...

Close