|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Aurela Gaçe – ‘Halli’ më i madh, të rrisësh ‘parakolpin’ 

Një nga të ftuarat e emisionit ‘Thumb’, të moderuar nga Fatma dhe Aulona, ka qenë këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe.

Ajo ka ironizuar portalet rozë, duke u shprehur se ‘vdes’ të hyjë ‘në gojën’ e portaleve. Mesa duket Aurela kësaj here po u jep vetë ‘material gazetave rozë që të shkruajnë. Gjithashtu këngëtarja e njohur ka ironizuar edhe ato që kërkojnë të bëjnë art duke rritur ‘parakolpin’ për të qenë të suksesshme.

“Ai me tha “shpirt, rrit floket edhe parakolpin “. Nuk di as
vete cfare kam thene, por edhe ne e kam thene , e kam bere me nje QELLIM TE
VETEM “TE HYJ NE GOJEN E PORTALEVE” se sot , e dini vete ju, ky eshte
halli me i madh i ‘artit’ ”, ka shkruar Aurela Gaçe përkrah postimit në
Instagram.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja vajza që pëlqen djali i Hashim Thaçit

Djali i zv/kryeministrit Hashim Thaçi, Endriti, është shumë aktiv në rrjetet sociale. Përveç pëlqimeve që lidhen me punën e të atit dhe Partisë Demokratike të Kosovës apo me futbollit, ai...

Close