|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Aurela Hoxha – Kjo është prapanica ime 

Aurela Hoxha nuk resht së provokuari fansat dhe të gjithë kritikët që thonë se format e saj perfektë fizike, janë të bëra përmes operacioneve plastike.

Këtë radhë, Aurela ka postuar një video me bikini të bardhë në Instagram, ku jo vetëm duket në superformë, por edhe më e zjarrtë se kurrë.

Në video, modelja tregon format fizike dhe të pasmet aq të lakmuara nga meshkujt, dhe të debatuara nga “Vipat e Bllokut” për ndërhyrje kirurgjikale.

alb365/Gazeta Express/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ekip i OSBE vizitonë grevistët e urisë në Zharrëz (fotot)

Fier - Një përfaqësi e...

Close