|E shtunë, Shtator 23, 2017

Aurela kryen vallzim sexi 

Bukuroshja Aurela Hoxha është duke i shijuar në maksimum pushimet e saj në Ishujt Maldive

Ajo është që disa javë atje por sot duket se ka zgjedhur që të trondit me vallëzimin seksi, fansat e saj në instagram.

Aurela ka bërë disa lëvizje shumë seksi me muzikën e lëshuar derisa ka treguar se po vazhdon që të kënaqet në ishullin përrallorë.

Duket se bukuroshes nuk po i bën fare për kritikat që asaj po ja bën Roza Lati, e cila e quajti atë bukuri artificiale.

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kokëdhima – Meta, çfarë po kurdiset?!

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta dhe drejtuesi i lëvizjes “ZGJIDHJA”, Koço Kokëdhima, u takua sërish sot. Gjatë takimit 30 minutësh,...

Close