|E premte, Maj 26, 2017

Aviacioni Civil: Avioni që ra në Ishëm pa leje! (fotot) 

Aviacioni Civil bëri me dije se avioni që ka rënë në Ishëm nuk ka pasur leje për të qarkulluar në territorin shqiptar.

Sipas Ministrisë së Transportove, leja kërkohet 48 për përpara duke paraqitur dokumentacionin e nevojshëm.

Avioni privat ra mëngjesin e sotëm në afërsi të Ishmit, për shkak se siç thuhet ka pësuar një defekt.

Avioni i vogël i drejtuar nga një pilot italian ra në fshatin Gotull të Ishmit rreth orës 08:45 minuta.

Avioni ishte rrëzuar duke pësuar dëmtime të vogla, ndërkohë që drejtuesi nuk na pësuar lëndime nga ngjarja.

Ishte deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka, ai që deklaroi nga salla e Parlamentit se një avion i vogël që transportonte drogë kishte përfunduar në Ishëm.

img_0375 img_0376 img_0377

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: MAS/ S’ka ndryshim, e njëjta rregullore për maturën shtetërore https://t.co/iukH1ItTjB https://t.co/IKkA478rcS
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mall skarco shiten në treg , AKU nuk ka ushtuar kontrolle

Në marketet më të mëdha të kryeqytetit  shiten dhe produkte të skaduara. Në to mungojnë kontrollet nga AKU që është institucion...

Close