|E hënë, Tetor 23, 2017

Avokatia që po ‘çmend’ rrjetet sociale (fotot) 

Modelja nga Tirana, Redona Koci njihet për linjat e saj seksi.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht poston foto joshëse në faqen e saj zyrtare në Facebook, duke ‘qerasur’ kështu fansat e saj me foto hot.

Së fundmi ajo ka postuar një foto shumë të nxehtë duke shfaqur ‘asetet’ e saj bombastike.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Borsh – S’mbahet turistia, ia hipën të dashurit në plazh (foto)

Vlorë - Në një plazh që ndodhet në Borsh të Vlorës, dy turistë nuk janë përmbajtur dhe kanë bërë skena...

Close