|E hënë, Janar 23, 2017

Babai denancon zhdukejn e vajzës, dyshon se e përdorin për prostitutë 

Fier –  Babai denonconë zhdukjen e të bijës, dyshonë se një vajzë e përdor si prostitutë në qytetin e Sarandës.

Burimet zyrtare të policisë Fier pohuan se një ditë më parë 48 vjeçari Q Sh nga njësia administrative Portëz ka kryer denancimin në polici se vajza e tij i ka ikur nga banesa  në 10 Korrik të këtij viti. Ai akuzon direkt një 25 vjeçare, V K  nga Saranda e cila e ka strehuar në banesën e saj dhe e shfrytëzonë për prostitutë.

Pas kryerjes së denancimit nga ana e babait 48 vjeçar policia ka nisur hetimin me anë të mjeteve speciale të hetimit për të vertetuar akuzat e babait 48 vjeçar.

alb365

 

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ministria e Arsimit, urdher per te prere thonjte e kembeve.

Tirane - URDHËR Nr. 29 dt. 7.05.2014 Në mbështetje të Nenit 106 të Kushtetutës të Republikës së Shqipërisë, Ligjit Nr. 29/2014 datë 7.5.2014 “Për sistemin arsimor para universitar në Republikën...

Close