|E martë, Dhjetor 12, 2017

“Balena e kaltër” mbrrin në Kosovë 

Kosovë – Loja monstruoze, “Balena e kaltër” ka arritur edhe në Kosovë

Këtë e ka treguar për Klan Kosovën një prej personave që ka dashur ta luaj këtë lojë.

Loja, e cila cyt lojtarët që në fund të bëjnë vetëvrasje, është duke u shfaqur më të madhe nëpër shtetet e ndryshme në Botë.

Ajo ka 50 etapa, ku gjatë këtyre etapave ka edhe tortura të përgjakshme.

Zakonisht administratorët e kësaj loje targetojnë adoleshent dhe fëmijë.

Në etapën e 50 gjithçka përfundon me fatalitet, pasi që fëmija apo adoleshenti që e ka luajtur lojën bën vetëvrasje.

Për ardhjen në Kosovë të kësaj loje vdekjeprurëse ndiqeni raportin më poshtë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Trageti , 5 të vdekur. Shpëtohen 418 persona, mes tyre 22 shqiptarët .

Një operacion i madh i kryesuar nga...

Close