|E diel, Shkurt 25, 2018

Balerina kapet me pistoletë në çantë (fotot) 

Ajo duket si një femër e rrezikshme, pasi edhe emri që mban e tregon këtë, por ajo di të sasoj dhe të tërhrq vëmendjen, pra të prodhojë lajm.

Fjala është për valltaren Donjeta Kosumi-Kallashi, e cila së fundmi ka treguar brendinë e qantës së saj, e ku përveç tjerash shihet se Kallashi mban edhe revole, kanë shkruajtur shumë agjensi laajmesh në Kosovë

Valltarja e cila nuk është më aktive si më parë, ka paralajmëruar se do të tërhiqet nga jeta publike, pasi në një intervistë ajo ka thënë se është lodhur nga këto gjëra. Por me fotografinë e fundit, duket se Kallashi e ka kërcënuar dikë, duke i treguar revolen.

Kallashi këtë foto  eka publikuar edhe në llogarinë e saj në rrjetin social facebook

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama : "Audit ndërkombëtar Bankers-it 100% përgjegjësi për Marinzën!"

Tirane - Kryeministri Edi Rama...

Close