|E hënë, Shkurt 27, 2017

Banorët e Mbrostarit protestë para bashkisë, dështon takimi me kryebashkiakun (video) 

Fier – Situate e tensionuar ne takimin e paralajmeruar sot pasdite me kryetarin e bashkise Fier Armando Subashi dhe banoreve te Mbrostarit tw cilet kane 4 dite qe kundershtojne miratimin e vendimit te keshillit bashkiak te 11 nentorit tw kwtij viti per ndertimin ne kete fshat te impiantit te mbetjeve urbane.

Ka zgjatut vetwm disa minuta ky takim pasi pjesmarresit ne kete takim, banore te Mbrostarit kane dale nga salla pasi pergjigja e  kreut te bashkise ka pohuar se ndertimi i ketij impianti eahte vemdosur dhe nuk ka kthim pas, ai do te nderttohet

Banoret jane te vendosur  se edhe pse bashkia e ekshilli bashkiak ka vendosur ndertimin e impiantit, ata nuk do ta lejojne ndertimin e tij

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
  Ekstradohet fieraku Fabio Voja, i dënuar me 5 vite burg

Tiranë - Ekstradohet nga Gjermania Fabio Voja, i dënuar me 5 vite burg. Fabio Voja i dënuar për shfrytëzim prostitucioni...

Close