|E hënë, Shkurt 27, 2017

Barcelona – Real Madridi, kjo ndodh pas 13 vjetësh 

Pas 13 vjetëve, Real Madrid viziton “Camp Nou” me gjashtë pikë para Barcelonës

Kanë mbetur edhe pak ditë deri te “El Clasico” e parë për këtë sezon, ku Barcelona do ta presë në “Camp Nou” Real Madridin, ndeshje e cila do të zhvillohet të shtunën nga ora 16:15, shkruan Gazeta Express.

Real Madrid po kalon një sezon më të mirë se Barcelona, të cilët gjenden në krye të renditjes në La Liga me gjashtë pikë më shumë se kampionët aktualë.

Kështu, pas plot 13 vjetëve, “Los Blancos” vizitojnë “Camp Nou” me gjashtë pikë diferencë me Barcelonën.

barca-realmadrid

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Qindra qytetarë në port drejt Gjermanisë për azil.

Vlorë - Qindra qytetarë janë dyndur mesditën e sotme në Portin e Vlorës dhe pretendojnë të nisen drejt Gjermanisë, për...

Close