|E martë, Maj 23, 2017

Basha: 80% e shqiptarëve të pakënaqur nga Qeveria, 70% duan largimin 

Fier – Kreu i opozitës, Lulzim Basha, e nisi turin e ri politik me qytetin e Fierit, ku zhvilloi një takim me strukturat drejtuese të PD-së.

Në takimin që u mbajt me dyer të mbyllura në një kompleks në periferi të Fierit, pranë Gjanicës, Basha shoqërohej nga deputetët Alibeja, Ristani, Pollo dhe Kozma Dashi.

Gjatë bashkëbisedimit me demokratët fierakë, Basha tha se “ poshtërsitë dhe arroganca tiranike e Ramës janë bërë të pa tolerueshme”.
Sipas shefit të opozitës, 80% e shqiptarëve janë të pakënaqur nga qeveria dhe 70% e tyre kërkojnë largimin e saj.
“Çelësi nuk është fitorja me banda, por qytetari shqiptar, kjo është receta e opozitës” tha Basha.
Ndërkohë kreu i PD-së së Fierit, Luan Baci, tha se edhe pse në opozitë, Basha ka qenë pranë demokratëve të Fierit.
“Basha ka takuar dhe është njohur nga afër me problemet e qytetarëve fierakë”, u shpreh ai.

alb365

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Detyrim paraqitje për baban që u denancua për dhunë nga i biri https://t.co/U6qwyRNKLf https://t.co/65rnz6BGpS
11,451 people follow ALB365
Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie Twitter Pic INBUEX Twitter Pic DPtw09
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Interneti apo Splinterneti?

Nga JOSEPH S NYE JR - Fragmentimi – që nënkupton fundin e internetit – është një kërcënim real. Disa vlerësime e...

Close