|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Basha – Droga u kap në zonën e Artur Bushit 

Kreu i PD, Lulzim Basha ka denoncuar se janë kapur 1.2 ton drogë tek Artur Bushi në Krujë. Në një reagim në FB, Basha thotë se droga u kap falë punës së përbashkët të SHISH dhe Prokurorisë.
Basha:

1.2 ton droge te Artur Bushit u kapen sot fale punes se perbashket te SHISH dhe Prokurorise. Pergezoj dhe falenderoj punonjesit me integritet dhe kurajo te ketyre dy institucioneve.
Ndërkohë më herët burime nga policia bënë të ditur se gjatë një operacioni të zhvilluar sot janë sekuestruar 1 ton kanabis në Dervan të Krujës.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Panik: Bie Gmail, Facebook dhe faqe të tjera.

    Çfarë dite. Fillimisht Gmail nuk punoi për rreth 18 minuta dhe tani e njëjta po ndodh me Facebook. Aktualisht ky rrjet nuk po punon, dhe kjo duket të...

Close