|E martë, Shkurt 21, 2017

Basha: Rama drejtor psikopat i burgut 

Kryetari i PD, Lulzim Basha pas takimit me ambientalistë dhe përfaqësues të AKIP  kërkioi miratimin e një moratoriumi për importin e mbetjeve deri në mbajtjen e referendumit. Ai tha se Rama është një drejtor psikopat që Shqipërinë ja ka lënë peng krimit.

Basha: Jo vetëm anulloi këtë ligj në 2013, porn ë 2014 me një VKM në mbështetje të anullimit të ligjit krijoi një detyrim ligjor që brenda vitit 2016 të gjitha bashkitë e vendit të përfundonim me mështetjen qeveritare procesin e diferencimit të mbetjeve me anë të të cilës, e para do të arrihej një pastrim më i mirë i Shqipërisë nga mbetjet dhe e dyta do të arrihej një objektiv sekondar ai i përpunimit të riciklimit të tyre. Sot Edi Rama ka dështuar të zbatojë VKM që vetë miratoi. Shqipëria është e mbuluar nga plehrat.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjermania kërkon që “rasti” Haradinaj të përmbyllet shpejt https://t.co/xPmsKrCpNU https://t.co/XBEEpCIvwi
504 people follow ALB365
Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Jonuzaj, pjesë e 11 – shes më të mirë të Premierligës.

Adnan Januzaj sot u bë pjesë e 11-shes më të shtrenjtë në histori të Premierligës. Manchester Unitedi sot luajti me...

Close