|E shtunë, Janar 20, 2018

Basha: SHBA Ruçin e ka vendosur me rreth të kuq, i lidhur me krimin e organizuar 

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, sonte, ka deklaruar se ata dy deputetë që kanë lëshuar votën për kandidaturën e Gramoz Ruçit për kryetar Kuvendi, nuk kanë më vend në PD.

Basha tha se kjo ngjarje është njëra anë, tjetra është se u shndërrua në një ngjarje mediatike për të fshehur diçka të tmerrshme, që sot, në krye të Kuvendit ke një njeri që është përfaqësuesi më i kobshëm i regjimit komunist.

Basha: Të vendosësh një njeri që është me rreth të kuq nga partneri më strategjik për lidhjet e denoncuara edhe publikisht me krimin e organizuar dhe trafiqet. Ky nuk është i vetmi, është dhe Fatmir Xhafa.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha denoncon 11-shen e tenderave, Rama – Shpif se po vjen reforma

Tiranë - Gjatë kohës që...

Close