|E diel, Qershor 25, 2017

Bashkia Fier organizon aktivitete për 1 Majin 

Cfarë do të ketë në 1 Maji?
Bashkia Fier organizon një tjetër aktivitet madhështor.
Natyra e mrekullueshme e Parkut Apolonia, ndërthurrur me larmi aktivtetesh arstike, argëtuese, nën shoqërinë e shërbimeve të kateringut do të krijojnë një panoramë dhe atmosferë të papërsëritshme.
Nuk do të mungojnë as ….
Më mirë ta shijoni vetë.
Cdo gjë atë ditë do të jetë e vecantë.
Eja dhe ti.
Merr miq, familjarë e këdo dëshiron për të kaluar së bashku orë të paharrueshme.
Mos harroni:
Ditën e hënë, ora 11:00, në Parkun Apolonia.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
A janë të dëmshëm tatuazhet?!

Rreth 50% e amerikanë kanë së paku një tatuazh në trupin e tyre. Arti i tatuazheve po përhapet gjithnjë e...

Close