|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Bashkia Patos njoftonë – Thuaj dhe ti fjalën tënde 

Ditën e Premte, datë 01.12.2017 ora 15:00 në Sallën e Konferencave pranë Pallatit të Kulturës, Kryetare e Bashkisë Patos znj.Rajmonda Balilaj do të prezantojë Dëgjesën Publike për Buxhetin 2018.

Është viti i 6-të që Bashkia Patos realizon këtë format, ku qytetarët informohen mbi realizimin e buxhetit aktual dhe shprehin interesat për buxhetin e vitit pasardhës.

Çdo gjë që është zyrtare, është publike, ndaj është e rëndësishmë që të gjithë qytetarët të vlerësojnë ftesën për të qenë pjesë aktive e dëgjesës.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shkencëtarët zbulojnë “çelësi i pavdekësisë”

Shkencëtarët amerikanë kanë arritur të...

Close