|E shtunë, Janar 20, 2018

Bashkia Roskovec njoftonë përfituesit e ndihmës ekonomike 

Njoftojmë të gjitha familjet përfituese të Ndihmës Ekonomike, personat që trajtohen me pagesë Paaftësie si dhe kujdestarët e tyre se : Brenda muajit Janar 2018 paraqituni pranë Raiffeisen Bank për të hapur numër llogarie pasi pagesat do të kalojnë në bankë.
Numrat e llogarisë duhet të sillen pranë zyrës së Ndihmës Ekonomike, pranë bashkisë Roskovec.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mësuesit për kafe, “çmenden” nxënësit dhe bëjnë të pabërën (video)

Fier - Një grup nxënësish...

Close