|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Beatrix Ramosaj vetëfërkohet dhe heq bluzen (fotot) 

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka guxuar të provokojë.

Në një video të publikuar në Instastory ajo duket shumë sexy. Beatrix ka guxuar të dalë pa bluzë , duke provokuar me lëviz.Ajo ka shoqëruar këtë video me një mbishkrim të çuditshëm. /Gazeta Express/ 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shqopa përmirësonë kujtesën

Nëse ju mundojnë “vrimat“ në kujtesë, ndjenja e të mos qenit rehat, si dhe dhimbjet në kokë, nëse ndjeni ushtimë...

Close