|E premte, Korrik 21, 2017

Bebe Rexha dhe vajza e Ilir Metës xhiro me helikopter në malet shqiptare (fotot) 

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore Bebe Rexha duket se ka zgjedhur Shqipërinë për të kaluar disa ditë relaksuese.

Të paktën kështu duket nga postimet e fundit në Instastories të saj. Ajo ka publikuar disa video, ndërkohë që ndodhet në helikopter me vajzën e Presidentit të zgjedhur të Shqipërisë, Ilir Meta, Borën dhe së bashku duket se po kalonin mjaft mirë.

“Ne po vijmë në Shqipëri, e sigurt që ju nuk e dini as ku i bie në hartë,”-është shprehur Bebe në video. Kohët e fundit ajo ka qenë mjaft e lidhur me vendin tonë ku ka dhënë dhe një koncert disa kohë më parë

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha: Lironi studentët, s’kanë lidhje me PD-në

Tiranë - Kryetari i PD-së Lulzim Basha kërkon lirimin e menjëhershëm të studentëve të cilët u shoqëruan pas incidentit të...

Close